Smižany

O nÁsPenzión Spišský dvor Vám ponúka ubytovanie v Slovenskom raji na území Spiša.

Jedinečná atmosféra v penzióne Spišský dvor Veď presvedčte sa sami...

Penzión Spišský dvor ponúka ubytovanie pri turisticky atraktívnej oblasti Národný park Slovenský raj, v obci Smižany. Okolie poskytuje široké možnosti horskej rekreácie. Turistické trasy vedú roklinami bohatými na jedinečné kaskády a vodopády.

V blízkosti sa nachádzajú historické mestá Levoča, Kežmarok, najväčšie hradisko v strednej Európe Spišský hrad i kaštieľ Markušovce. Kto má rad jaskyne môže obdivovať výtvory z ľadu v neďalekej Dobšinskej ľadovej jaskyni, krásu bielych kvetov Ochtinskej aragonitovej jaskyni, v blízkosti je aj niekoľko vápencových jaskýň. Netreba však zabúdať na návštevu našich veľhôr Vysoké Tatry.


Miesto neobmedzených možností Šport a relax

Okrem relaxácie v "raji" na čerstvom vzduchu ponúkame ako doplnok aj možnosť regenerácie priamo v penzióne. Každý hosť má možnosť využiť fínsku saunu (zariadená až pre 6 osôb), fitness, pinpongový stôl s vybavením, záhradný šach pri krbe. Všetko, čo je pri aktívnom oddychu potrebné, nájdu naši hostia vo voľne dostupnej požičovni športových potrieb. Zavŕšením príjemne stráveného dňa môže byť aj klasická masáž, dostupná všetkým hosťom. Pre náročnejších ponúkame doplnkové služby (vyhliadkové lety; jazda na koňoch, paraglaiding, sprievodcovské služby, lektorov lyžovania, snowboardovania a lezenia, rybolov, lov zveri)


Zákusok na privítanie a Pestré raňajky V jedálni ponziónu ponúkame bohaté raňajkové menu.

Bohaté raňajkové menu ponúkame od 7 do 9 hodiny rannej. Samozrejmosťou príjemného pobytu v našom penzióne je kvalitná strava s vynikajúcou obsluhou domáceho pána s manželkou. Ponúkame možnosť príjemného posedenia v jedálni penziónu.

Sauna a fitnes


Ideálny spôsob relaxácie a aktívneho oddychu je fínska sauna s kapacitou 6 osôb a Fitnescentrum ktoré uspokojí aj náročnejších nadšencov.

Pestré raňajky


Najdôležitejšou súčasťou aktívneho dňa, sú kvalitné plnohodnotné raňajky. Pre Vašu spokojnosť ponúkame aj bezlepkové a bezmäsové menu.

Domáca kuchyňa


"Galerka" ponúka priamo v objekte penziónu širokú ponuku jedál. Vychutnať si môžete Spišské domáce špeciality i špeciality z našej kuchyne.

Šport a relax